לקוחות סמויים

כלי הלקוח סמוי הינו כלי מחקרי אפקטיבי וחיוני כמעט לכל עסק או חברה, ולו שני יישומים עיקריים שהם שיפור השירות והמכירות ואיסוף מודיעין עסקי.

לקוח סמוי שירות ומכירה - כלי חזק ואפקטיבי לשיפור רמת השירות ומיומנויות המכירה ובקרה על שמירת נהלים, תוך מעקב על איכות הפן התפעולי. כלי הלקוח הסמוי מערב ומייעל את הארגון על כל דרגיו בתחום התפעול והמכירה ותורם לקבלת החלטות נכונות במועד הנכון. לכלי הלקוח הסמוי ישנן שיטות מגוונות ומוצרים משלימים אשר ניתנים להתאמה לכל ארגון על פי צרכיו ומטרותיו. להמשך קריאה לחץ כאן.

לקוח סמוי מודיעין עסקי - תהליך להכרת המתחרים וחלק בלתי נפרד וחיוני כמעט לכל עסק וארגון (כגון: ספקי שירות, עסקים פיננסים, נדל"ן, יבואנים ועוד). כדי לקבל החלטות אסטרטגיות איכותיות יש צורך במעקב אחר הדינמיקה העסקית אצל השחקנים הראשיים בתחום, זאת מפני שהחידושים בשוק והמחירים משתנים בקצב מהיר. קליינט מודול מתמחה גם בפרויקטים B2B. להמשך קריאה לחץ כאן.

מעבר למסירת מידע איכותי, אנו גם מלווים את המנהלים המעורבים בבקרה, שליטה והפקת לקחים יעילה לכל אורך. קליינט מודול מעמידה לרשותך סגל נרחב של לקוחות סמויים המתאימים הן ללקוח סמוי שירות ומכירה ולמוצריו השונים והן ללקוח סמוי מודיעין עסקי. מוצרי לקוחות סמויים:

לקוח סמוי שירות ומכירה.
לקוח סמוי מוצרים משלימים.
לקוח סמוי מודיעין עסקי.
לקוח סמוי פרימיום.

צור קשר